Nasz gabinet został stworzony z myślą o zróżnicowanych potrzebach Pacjentów i jest odpowiedzią na wysokie wymagania osób, które z troską i odpowiedzialnością podchodzą do zdrowia – swojego i swoich najbliższych.

W oparciu o najnowocześniejsze urządzenia oraz najnowsze techniki zapewniamy pacjentom rzetelną diagnostykę, kompleksowe leczenie oraz profesjonalną profilaktykę. Kładziemy szczególny nacisk na jakość oraz estetykę wykonania, aby to piękny uśmiech pacjentów był najlepszą reklamą naszych usług.

Piotr Pietruszczak

Absolwent Lwowskiego Nacjonalnego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem w 2005 roku. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie w prywatnych klinikach w Polsce i za granicą. Od dziewięciu lat jest właścicielem gabinetu PIETRUSZCZAK STOMATOLOGIA. W 2019 roku uzyskał tytuł „Expert in Oral Implantology” nadany przez Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie). Posiada certyfikat PSI/ICOI/ICOI Europe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI. Stale uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań w leczeniu pacjentów.
Prywatnie tata dwóch synów. Wielbiciel starego rocka i gry na perkusji.

Amanda Duszak

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, rozwijając swoje umiejętności i wciąż doskonaląc się w swoim fachu. W gabinecie zajmuje się głównie profilaktyką chorób przyzębia. Życzliwa, zawsze uśmiechnięta, zjednała sobie liczne grono Pacjentów, którzy regularnie stawiają się na profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. A tym, którym zależy na kosmetycznej poprawie swojego uśmiechu, w bezpieczny i efektowny sposób wybiela zęby. Ponadto instruuje pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej książki i amatorka cukiernictwa.