Piotr Pietruszczak

Absolwent Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem w 2005 roku. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie w prywatnych klinikach w Polsce i za granicą. Od dziewięciu lat jest właścicielem gabinetu PIETRUSZCZAK STOMATOLOGIA. W 2019 roku uzyskał tytuł „Expert in Oral Implantology” nadany przez Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie). Posiada certyfikat PSI/ICOI/ICOI Europe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI. Stale uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań w leczeniu pacjentów.
Prywatnie tata dwóch synów. Wielbiciel starego rocka i gry na perkusji.

AGNIESZKA RUTKOWSKA

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Jest lekarzem niezwykle empatycznym. Łączy skuteczność z delikatnością. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym opartym na metodach minimalnie inwazyjnych, lecz dających maksymalną skuteczność. Jest osobą cierpliwą i uśmiechniętą, dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z Pacjentami w każdym wieku. Szczególną opieką otacza pacjentów z problemem dentofobii.
Obecnie w trakcie szkolenia z Ortotropii, dziedzinie polegającej na przyczynowym, wczesnym leczeniu dzieci w okresie wzrostu twarzy.

Prywatnie miłośniczka wypraw rowerowych i żagli, a także dobrej książki i koncertów.

Amanda Duszak

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, rozwijając swoje umiejętności i wciąż doskonaląc się w swoim fachu. W gabinecie zajmuje się głównie profilaktyką chorób przyzębia. Życzliwa, zawsze uśmiechnięta, zjednała sobie liczne grono Pacjentów, którzy regularnie stawiają się na profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. A tym, którym zależy na kosmetycznej poprawie swojego uśmiechu, w bezpieczny i efektowny sposób wybiela zęby. Ponadto instruuje pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej książki i amatorka cukiernictwa.